Likwidacja zmarszczek pod oczami – zabiegi medycyny estetycznej

zmarszczone oczy starszej kobiety
Likwidacja zmarszczek pod oczami – zabiegi medycyny estetycznej
5 (100%) 23 Głosów

Zmarszczki pod oczami są wynikiem naturalnego procesu starzenia się naszego organizmu. Ich powstawanie, z jednej strony związane jest ze zmniejszeniem się ilości elementów elastycznych naszej skóry, a z drugiej z procesem jej rozciągania. Proces ten można próbować opóźnić, ale co warte podkreślenia nigdy nie uda się go całkowicie zatrzymać. Zmarszczki mimiczne pod oczami pojawią się u każdego, w zależności od indywidualnych predyspozycji skóry, wcześniej tudzież później.


Usuwanie zmarszczek pod oczami – co na to medycyna estetyczna?

Jak już wcześniej wspominaliśmy zmarszczki wokół oczu, pojawią się u każdego z nas. Nie musimy jednak wobec tego faktu pozostać bierni – współczesna medycyna estetyczna posiada szeroki asortyment zabiegów pod hasłem zmarszczki pod oczami zabiegi. Spośródniebieskie oko najpopularniejszych można wymienić:

 • Ultraformer III – HIFU,
 • laser Polomar Emerge,
 • laser Harmony XL pro NIR,
 • Pollogen LEGEND – zabieg Surgen i Maximus,
 • GeneO+,
 • głowica Hot-Cold,
 • Dermapen 3/Mezopen.

Przeczytaj więcej o laserowym usuwaniu zmarszczek pod oczami: http://drkonczalska.pl/arts/laserowe-usuwanie-zmarszczek-pod-oczami/

Likwidacja zmarszczek pod oczami – zabiegi laserowe

Likwidacja zmarszczek pod oczami nie jest zadaniem prostym. Z pomocą przychodzą nam metody laserowe. Ideą ich działania jest celowany wpływ na głębsze warstwy naszej skóry w celu stymulacji ich wzrostu i odbudowy. Zabiegi laserowe są całkowicie bezpieczne, a efekt ich działania jest widoczny nawet po pierwszej wizycie.

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? – Pollogen LEGEND.

Świetnym sposobem na usuwanie zmarszczek pod oczami jest wykorzystanie technologii Pollogen LEGEND. Umożliwia ona wykonanie zabiegów Surgen i Maximus. Zasadą działania tej metody jest generowanie w naszej skórze bodźców fizycznych pobudzających jej regenerację. Technologia Pollogen charakteryzują się pełnym bezpieczeństwem i szybkim efektem kosmetycznym.

GeneO+ – sposób na zmarszczki mimiczne pod oczami

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? – świetnym rozwiązaniem będzie zabieg GeneO+. Metoda polega na nałożeniu na skórę regenerującego serum, a następnie stymulacji jego wchłaniania w głębokie warstwy skóry.

Zmarszczki pod oczami czy zmarszczki wokół oczu – zabieg Hot-Cold

Jak sama nazwa wskazuję w metodzie tej wykorzystuję się, głowicę generującą wysoką i niską temperaturę. Efektem jej działania jest poprawa jędrności skóry, jej elastyczności i niwelacja zmarszczek.

Zmarszczki pod oczami zabiegi – Ultraformer III – HIFU

Nowoczesna i innowacyjna metoda poprawy kondycji naszej skóry i sposób na usuwanie zmarszczek pod oczami. Technologia ta wykorzystuje dobroczynny wpływ fal ultradźwiękowych poprawiających ukrwienie naszej skóry i stymulujących jej regenerację.

12 Odpowiedzi na Likwidacja zmarszczek pod oczami – zabiegi medycyny estetycznej

 1. diabla pisze:

  Naprawdę warto poddać się takiemu zabiegowi? Sama mam trochę zmarszczek wokół oczu i rozważam czy byłoby to skuteczne…

  • warto pisze:

   Zdecydowanie warto. Jeżeli mówimy o pieniądzach to taki zabieg ultradźwiękowy na zmarszczki kosztuje tyle co kosmetyki z wyższej półki, a skuteczność jest o niebo lepsza.

 2. diuna3 pisze:

  Przecież na rynku jest tyle różnych kremów na zmarszczki pod oczami i bankowo znajdzie ktoś coś co mu będzie pasować. Nie rozumiem w ogóle po co takie zabiegi :/

  • 56tashia pisze:

   Chyba dziewczynko jeszcze zmarszczek nie miałaś. Z serum czy kremem różnie bywa. Taki zabieg daje Ci większą gwarancję niż jakikolwiek krem.

 3. naturalna pisze:

  A ja byłam na likwidacji zmarszczek pod oczami i się nie zawiodłam 🙂 Efekt utrzymuje się pięknie, twarz jest gładziutka 🙂

 4. Wiktoria pisze:

  Jak czytam o tych zabiegach to wydaje się to bardzo kuszące… Dobrze było tak raz, a porządnie pozbyć się zmarszczek wokół oczu. Z kremami to różnie bywa, raz działają, a potem odmawiają posłuszeństwa…

  • ploteczka pisze:

   Też już mam dosyć czytania składów, chodzenia na targi kosmetyków i przeszukiwania drogerii, by znaleźć coś dobrego na zmarszczki wokół oczu.

 5. fenrir pisze:

  Łał, brzmi to super nowocześnie. Nie spodziewałam się, że ultradźwięki niwelują zmarszczki przy oczach ^^

 6. HIFU? pisze:

  A wiecie jak tam jest z tym liftingiem ciała przy hifu? Jest opcja żeby jeszcze resztę ciała zrobić tymi falami?? ^^

 7. ZozOlka pisze:

  Tak. Na pewno jest na ręce, bogi brzuch, dekolt i plecy. Miałam kiedyś robiony brzuch po ciąży i czytałam na co to też jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 2