Likwidacja zmarszczek pod oczami – zabiegi medycyny estetycznej

zmarszczone oczy starszej kobiety
Likwidacja zmarszczek pod oczami – zabiegi medycyny estetycznej
5 (100%) 13 Głosów

Zmarszczki pod oczami są wynikiem naturalnego procesu starzenia się naszego organizmu. Ich powstawanie, z jednej strony związane jest ze zmniejszeniem się ilości elementów elastycznych naszej skóry, a z drugiej z procesem jej rozciągania. Proces ten można próbować opóźnić, ale co warte podkreślenia nigdy nie uda się go całkowicie zatrzymać. Zmarszczki mimiczne pod oczami pojawią się u każdego, w zależności od indywidualnych predyspozycji skóry, wcześniej tudzież później.


Usuwanie zmarszczek pod oczami – co na to medycyna estetyczna?

Jak już wcześniej wspominaliśmy zmarszczki wokół oczu, pojawią się u każdego z nas. Nie musimy jednak wobec tego faktu pozostać bierni – współczesna medycyna estetyczna posiada szeroki asortyment zabiegów pod hasłem zmarszczki pod oczami zabiegi. Spośródniebieskie oko najpopularniejszych można wymienić:

  • Ultraformer III – HIFU,
  • laser Polomar Emerge,
  • laser Harmony XL pro NIR,
  • Pollogen LEGEND – zabieg Surgen i Maximus,
  • GeneO+,
  • głowica Hot-Cold,
  • Dermapen 3/Mezopen.

Przeczytaj więcej o laserowym usuwaniu zmarszczek pod oczami: http://drkonczalska.pl/arts/laserowe-usuwanie-zmarszczek-pod-oczami/

Likwidacja zmarszczek pod oczami – zabiegi laserowe

Likwidacja zmarszczek pod oczami nie jest zadaniem prostym. Z pomocą przychodzą nam metody laserowe. Ideą ich działania jest celowany wpływ na głębsze warstwy naszej skóry w celu stymulacji ich wzrostu i odbudowy. Zabiegi laserowe są całkowicie bezpieczne, a efekt ich działania jest widoczny nawet po pierwszej wizycie.

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? – Pollogen LEGEND.

Świetnym sposobem na usuwanie zmarszczek pod oczami jest wykorzystanie technologii Pollogen LEGEND. Umożliwia ona wykonanie zabiegów Surgen i Maximus. Zasadą działania tej metody jest generowanie w naszej skórze bodźców fizycznych pobudzających jej regenerację. Technologia Pollogen charakteryzują się pełnym bezpieczeństwem i szybkim efektem kosmetycznym.

GeneO+ – sposób na zmarszczki mimiczne pod oczami

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? – świetnym rozwiązaniem będzie zabieg GeneO+. Metoda polega na nałożeniu na skórę regenerującego serum, a następnie stymulacji jego wchłaniania w głębokie warstwy skóry.

Zmarszczki pod oczami czy zmarszczki wokół oczu – zabieg Hot-Cold

Jak sama nazwa wskazuję w metodzie tej wykorzystuję się, głowicę generującą wysoką i niską temperaturę. Efektem jej działania jest poprawa jędrności skóry, jej elastyczności i niwelacja zmarszczek.

Zmarszczki pod oczami zabiegi – Ultraformer III – HIFU

Nowoczesna i innowacyjna metoda poprawy kondycji naszej skóry i sposób na usuwanie zmarszczek pod oczami. Technologia ta wykorzystuje dobroczynny wpływ fal ultradźwiękowych poprawiających ukrwienie naszej skóry i stymulujących jej regenerację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 3