Konsultacja przed zabiegiem depilacji laserowej

Konsultacja przed zabiegiem depilacji laserowej
5 (100%) 5 Głosów

Chętnie korzystamy z zabiegów, które są organizowane w specjalnych gabinetach urody i kosmetycznych. W nich zdajemy sobie sprawę, że mamy do czynienia z prawdziwymi specjalistami. Chętnie zapoznajemy się z aktualną ofertą, a to pozwala nam jeszcze bliżej dowiedzieć się, na czym polega depilacja laserowa. Możliwe, że posiadamy zbędne owłosienie w różnych częściach ciała i chcielibyśmy skutecznie się go pozbyć. W takim momencie warto byłoby skorzystać ze wstępnej konsultacji przed zabiegiem depilacji laserowej. Jest to tak zwana wizyta kwalifikacyjna, podczas której sam kosmetolog ma możliwość przeprowadzenia dokładnej oceny skóry. Na podstawie takich wstępnych badań jest w stanie nam powiedzieć, jakie są przeciwwskazania do zabiegu. Czasami należy zabieg wykonać w innym czasie, natomiast innym razem kosmetolog dokładnie informuje nas, że otrzymujemy pozwolenie na zabieg depilacji laserowej. Wszystko odbywa się bezpłatnie, więc jesteśmy zadowoleni, że w taki sposób zostaliśmy potraktowani.

Wizyta u dermatologa

Czasami kosmetolog jest w stanie zachęcić nas do wizyty u dermatologa, aby mógł on jeszcze dokładniej ocenić czy nasza skóra będzie mogła być narażona na działanie depilacji laserowej. Trzeba zaznaczyć, że właśnie takie działania podejmują najlepsze gabinety kosmetyczne i gabinetu urody, które znajdują się w naszym kraju. Zdarza się, że dermatolog rozpoznaje pewne schorzenia skórne bądź inne przeciwwskazania, które na pewien czas uniemożliwiają zastosowanie depilacji. Natomiast wystarczy tutaj zastosować odpowiednie leczenie, aby było to możliwe w niedalekiej przyszłości. Po tak dokładnych badaniach będziemy mogli następnie skupić się na poszczególnych możliwościach, które zapewnia nam taki salon piękności. Na pewno wysilają się w nim różnorodne osoby. My chcemy zapoznać się z takim zespołem, aby móc ocenić czy chcielibyśmy znajdować się pod ich opieką.

Poznajemy sprzęt i technologię

Jeśli zastanawiamy się nad samą jakością depilacji laserowej, to warto dokładnie zapoznać się ze sprzętem, który nam to wszystko umożliwia (o nich także więcej tutaj: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790). To odpowiednie lasery diodowe, które są wykorzystywane przez salon piękności i kosmetyczne. Właśnie w nich występują te najnowsze lasery diodowe, które są używane w jak najlepszy sposób. Po zbadaniu skóry jest możliwość dopasowania do niej najlepszej wiązki światła, która będzie docierać i wnikać wewnątrz skóry, do mieszków włosów. Jeśli w taki sposób jesteśmy traktowani w salonach kosmetycznych czy salonach urody to dla nas znak, że trafiliśmy w odpowiednie miejsce. Możemy tutaj liczyć na profesjonalną obsługę, a zarazem już niedługo cieszyć się brakiem zbędnego owłosienia. Na samym początku możemy mieć pewne obawy. Jeśli jednak wybierzemy się na pierwszą konsultację i zdecydujemy na polecane zabiegi depilacji laserowej, to jeszcze bardziej się do tego przekonamy. Warto byłoby skorzystać z takiej technologii i rozwiązań, które są dostępne w tak atrakcyjnych cenach. Już nie będziemy musieli martwić się o codziennie golenie nóg i innych części ciała.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

5 Odpowiedzi na Konsultacja przed zabiegiem depilacji laserowej

 1. Blondie74 pisze:

  Polecam każdemu tę metodę depilacji, jeśli raz na zawsze chcecie się rozprawić z owłosieniem. Szczerze bardziej polecam laser Vectus, bo jest nowoczesny, bezbolesny i łapie moje blond włoski 🙂

 2. Agata99 pisze:

  Stoję przed wyborem kliniki w, której mogłabym wykonać taki zabieg – jestem z Gdańska, jakie miejsce byście mi polecili???

 3. Czarek pisze:

  Chciałbym usunąć zbędne owłosienie z pleców i klatki piersiowej…czy są jakieś przeciwwskazania ???

 4. Monica34 pisze:

  hej, wykonałam sobie taki zabieg na całe nogi i jak na razie mija 3 miesiąc a po włoskach ani śladu 🙂 chodzę bez stresu w sukienkach i nie muszę się martwić czy ogoliłam dziś nogi 🙂 super sprawa, polecam!

 5. Drapka9 pisze:

  Nie wiem jak u Was ale u mnie nastąpił efekt WOW ! No bo wcześniej to same krostki i zaczerwienienia po goleniu a teraz ani śladu… więc jest różnica kolosalna 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

74 − = 68