Ile kosztuje powiększenie piersi?

Oceń

Powiększenie piersi jest zabiegiem, na który decyduje się bądź planuje coraz więcej kobiet, jednak jest pewna część, która decyduje się na kup frashe. Ma to źródło głownie w popularyzacji kultu urody we współczesnym świecie. Jako piękna jest postrzegana kobieta, która oprócz typowych atrybutów urody jest również obdarzona przez naturę dużymi piersiami. Ośrodki chirurgii plastycznej przeżywają oblężenie. Oprócz typowych korekt odstających uszu, czy powiększania ust wykonuje się dużo zabiegów chirurgicznego powiększania piersi. Zabieg polega na wprowadzeniu protez silikonowych w kieszeń przygotowaną pod mięśniem piersiowym pacjentki. Co będzie dobre na powiększenie miseczki?

Jako zabieg chirurgiczny operacja ta nie jest wolna od ryzyka i prawdopodobieństwa wystąpienia powikłań. Jednym z nich może być zakażenie. W razie infekcji należy wyjąć implant, zastosować antybiotyki, a dopiero po kilku miesiącach można ponownie przystąpić do operacji.

Dodatkowym i bardzo istotnym elementem całego procesu jest jego koszt. Nie jest to niestety zabieg tani. Zależnie od lokalizacji ośrodka chirurgii plastycznej, a także od doświadczenia i popularności konkretnego chirurga wykonującego zabieg, ceny mogą się nieco różnić. Operacja powiększenia piersi implantami silikonowymi to cena około 13- 17 tysięcy złotych. W niektórych sytuacjach istnieje potrzeba wymiany implantu. Wtedy musimy ponieść dodatkowy koszt 15-20 tysięcy złotych zależnie od ośrodka.

Dla kobiet, które marzą o powiększeniu swoich piersi, ale obawiają się podjąć ryzyka interwencji chirurgicznej eksperci proponują mniej inwazyjne metody na ujędrnienie piersi. Należą do nich systematyczne masaże okolic piersi mające pobudzić krążenie i ujędrnić biust. Satysfakcjonujące rezultaty przynosi również stosowanie specjalistycznych kremów mających na celu wizualną poprawę wielkości piersi. Mowa zwłaszcza o kremach wykonanych z całkowicie naturalnych składników, jak np. Frashe. Krem ten zawiera ekstrakty z wyselekcjonowanych gatunków roślin takich jak lawenda, czy ruszczyk kolczasty, które z dodatkiem kofeiny zawartej w ekstrakcie z guarany działają na organizm jak naturalny lifting bez ingerencji skalpela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + = 28