Depilacja laserowa – spełnij marzenia o gładkim ciele

Depilacja laserowa Vectus.
Depilacja laserowa – spełnij marzenia o gładkim ciele
5 (100%) 5 Głosów

Depilacja laserowa spodoba się każdemu kto marzy o gładkim ciele przez 24 godziny na dobę. Jakie są zalety tej nowoczesnej metody i czy depilacja laserowa bikini jest tak samo bezpieczna jak usuwanie owłosienia np. na nogach?

Depilacja laserowa – co ile zabiegi?
Obszar Co ile? Ile trzeba zabiegów?
Pachy Co cztery tygodnie 6-8
Plecy Co 10 tygodni 6-8
Nogi Co 6 tygodni 6-8

DEPILACJA LASEROWA – 100 % BEZPIECZEŃSTWA

Depilacja laserowa będzie bezpieczna, jeśli wykluczymy siebie z grupy przeciwwskazań. Są to:Skuteczna depilacja laserowa nóg.

 • kobiety w ciąży.
 • kobiety karmiące piersią.
 • chorzy na nowotwory.
 • chorzy w trakcie terapii antybiotykami.
 • chorzy na choroby skóry.
 • osoby z infekcjami bakteryjnymi, grzybicznymi i wirusowymi.

Każdy zabieg ma jakieś ograniczenia i nie jest dostępny wszystkim – również depilacja laserowa. Przeciwwskazania mają na celu wykluczenie niepożądanych reakcji.

„Osobista wizyta w klinice, konsultacja ze specjalistą i szczera rozmowa zapewni najlepsze warunki do rozpoczęcia i efektownego zakończenia zabiegu.” – mówi Natalia Munda, kosmetolog z Clinica Cosmetologica.

DEPILACJA LASEROWA – OPINIE, KTÓRE POMAGAJĄ W DECYZJI

Depilacja laserowa opinie ma bardzo pozytywne wśród doświadczonych pacjentów. Zauważają oni cenne korzyści, dla których warto było zainwestować w zabieg. Oto 5 najważniejszych:

 • Mała ilość powtórzeń w korzystnych odstępach czasowych – depilacja laserowa musi być powtórzona 4-10 razy, żeby uzyskać najlepszy, długotrwały efekt. To lepsze niż golenie maszynką co kilka dni.
 • Bezpieczeństwo dla skóry i narządów wewnętrznych.
 • Większa motywacja do życia – pewność swojego ciała i poczucie atrakcyjności gwarantuje więcej chęci do działania, szukanie i realizowanie nowych pasji.
 • Oszczędność czasu – nie trzeba już martwić się o gospodarowanie czasu na domową depilację. Depilacja laserowa zapewnia pełny komfort gładkiego ciała.
 • Przyjazność skórze – zapalenie mieszków włosowych, problem wrastających włosków, blizn, krwawień, zranień i podrażnień przechodzą do przeszłości.
 • Lepsza higiena – stała depilacja laserowa pach i innych miejsc zapewnia lepszą wentylację i utrzymywanie higieny.

LASER DO DEPILACJI VECTUS – NA PACHY, RĘCE, NOGI, BIKINI…

Laser do depilacji Vectus można stosować na każdą część ciała. Z tego powodu jest uważany za najlepsze, innowacyjne rozwiązanie na świecie, potwierdzone certyfikatem FDA. Na skuteczność i wysoką jakość wpływają trzy technologie – Advanced Contant Cooling, Photon Recycling oraz Skintel. Jest bezpieczny i przyjazny ciału. Nieważne jaki mamy kolor skóry czy typ owłosienia – laser Vectus pracuje skutecznie na każdym z nich. Emitowana fala osiąga wysokość 810 nm.

Depilacja laserowa Sopot – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

CZY DEPILACJA LASEROWA BOLI? I JAK PIELĘGNOWAĆ CIAŁO PO ZABIEGU?Depilacja laserowa pach.

Wszystkie osoby zainteresowane zabiegiem pytają o to czy depilacja laserowa boli, ponieważ strach przed bólem jest naturalny. Chcemy go uniknąć za wszelką cenę, dlatego takie obawy są zrozumiałe. Z zabiegiem laserowym nie wiążą się odczucia bólowe, dlatego nie stosuje się znieczulenia. Możliwy jest natomiast dyskomfort, zwłaszcza na najdelikatniejszych obszarach – w okolicach miejsc intymnych. Zabieg trwa tylko kilkanaście minut, co nie jest ani męczące, ani uciążliwe.

Laserowa depilacja wymaga od pacjenta szczególnej troski po wyjściu z gabinetu. Trzeba wziąć pod uwagę unikanie słońca, wizyt na basenie i w solarium, intensywnych treningów wydzielających dużo potu i stosowania dezodorantu. Podstawą pielęgnacji powinny stać się kosmetyki i balsamy, które w pełni zregenerują, nawilżą i odżywią ciało.

Najlepiej, aby bazą składników było to co pochodzi z natury. SLSy, parabeny, formalin, aluminium, talk, a także PPGi i PEGi stanowią niebezpieczną grupę substancji, która dostarczana skórze przez dłuższy czas, może obniżać jej naturalną odporność i alergizować. Skutki są też dużo gorsze – pojawiają się choroby. Dlatego warto stawiać na obecność witamin, prowitamin, kwasów, ekstraktów z roślin i tego, co bezpieczne, zdrowe, przyjazne zarówno ciału, jak i całemu organizmowi. Najnowsze badania dowodzą także wpływowi aluminium na rozwój raka piersi.

WRASTAJĄCE WŁOSKI PRZEJDĄ DO PRZESZŁOŚCI

Jedną z konsekwencji codziennej depilacji są wrastające włoski. Nie pojawiają się one u wszystkich, ale niestety skarży się na nie spora część kobiet. Kiedy skóra jest regularnie drażniona – np. przez jednorazowe maszynki, elektryczne depilatory, plastry lub wosk, to rosnące pod nią włosy nie mogą się przebić.

W efekcie widoczne są czarne, nieestetyczne kółeczka – to właśnie zakręcone włosy. Trzeba wtedy konkretnych, dodatkowych działań regenerujących – np. sięgania po peelingi, nawilżające konsystencje kremów lub balsamów. Depilacja laserowa niweluje problem wrastających włosków i trwale zachowuje przyjemną gładkość skóry.

4 Odpowiedzi na Depilacja laserowa – spełnij marzenia o gładkim ciele

 1. urilloa pisze:

  Ja chyba zostanę przy tradycyjnej maszynce bo w przypadku mojej skóry podczas depilacji laserowej, na pewno doszłoby do bolesnych podrażnień.

  • Luna pisze:

   Tego nie wiesz warto udać się chociaż na konsultację do dobrego gabinetu, który oferuje depilację laserową i spróbować. Ja swego czasu myślałam podobnie, dzisiaj nie wyobrażam sobie innego zabiegu niż laser w kwestii depilacji 🙂

 2. EmiLLLLLLia pisze:

  Ważne aby depilacja laserowa była przeprowadzona specjalistycznym laserem, który całkowicie usunie włoski z naszej skóry. Ja swoją depilację laserową miałam robioną w Clinica Cosmetologica – Gdańsk, gdzie moje owłosienie na nogach zniknęło kompletnie i bezpowrotnie.

 3. sofouta pisze:

  Mam problem z wrastającymi włoskami, a tak depilacja laserowa pewnie była by dla mnie wybawieniem. Przed dokonaniem wyboru powstrzymuje mnie strach przed bólem podczas depilacji, ale z tego co czytam w internecie to chyba nie jest tak źle… w końcu będę musiała się przekonać ;d

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 5 =